Papildai lieknėjimui | Papildai svorio metimui

Jei jums kadanors yra tekę mesti svorio, žinote, kad tai tikrai nėra lengvas ir greitas procesas. Turbūt girdėjote ir galbūt svarstėte galimybę, kad Jums gali padėti maisto papildai lieknėjimui, papildai svorio metimui. Šiomis dienomis šių produktų pasiūla yra didesnė nei pakankama ir kiekvienas gali rasti produktą, labiausiai atitnkantį savo poreikius ir tikslus. Riebalų degintojai, angliškai „fat burners“, yra papildai, kuriuose yra natūralių ar dirbtinių junginių. Papildai lieknėjimui ar papildai svorio metimui pagerina medžiagų apykaitą ramybės būsenoje, gali padėti sumažinti apetitą, o juose esančios veikliosios medžiagos padeda atsikratyti kūno riebalų. Papildai svorio metimui padidina bendras energijos sąnaudas, o tai ilgainiui padeda sukelti svorio mažėjimą.

                                                                                                                      Skaitykite plačiau apačioje.

Kokios yra papildų svorio metimui sudedamosios dalys?

Papildai svorio metimui paprastai yra tabletės arba milteliai, vartojami per burną. Juose yra daug vitaminų, mineralų, skaidulų, kofeino, žolelių ir kitų augalų. Dažniausiai pasitaikančios medžiagos yra šios:

Kofeinas. Tai yra įprastas ingredientas, nes jis stimuliuoja jūsų nervų sistemą ir gali padėti deginti kalorijas. Papilduose kofeino gali būti daugiau nei įprastoje kavoje, arbatoje ar šokolade.

Žaliosios arbatos ekstraktas. Tai dar vienas įprastas, natūrlus ingredientas. Žalioji arbata padeda deginti kalorijas, skatina greitesnę medžiagų apykaitą, padeda išlikti organizmui budriam ir gali padėti sumažinti su maistu pasisavinamų riebalų kiekį.

Karnitinas. Tai junginys, kuris skatina medžiagų apykaitą ir suteikia energijos, taip pat padeda organizmui skaidyti sukauptus kūno riebalus paverčiant juos energija.

Pipirų ekstraktas/ pipirų mišinys- gerina medžiagų apykaitą, padidina kalorijų suvartojimą, skatina prakaitavimą bei gali padėti sumažinti alkį.

Kodėl verta rinktis papildus svorio metimui?

Padidinkite termogenezę, kad galėtumėte pasiekti didesnį energijos deficitą.

Atsparumo insulinui gerinimas, kad galėtumėte lengviau panaudoti sukauptus kūno riebalus kaip energiją.

Kova su katabolizmu, siekiant išlaikyti kuo daugiau liesų raumenų, o tai savo ruožtu skatina medžiagų apykaitą.

Padidina energiją, ko pasekoje galėtumėte intensyviau treniruotis ir sudeginti daugiau kalorijų.

Tai yra pagrindiniai bet kurio papildo svorio metimui pasirinkimo prioritetai. Tačiau papildai turi būti naudojami tinkamai. Yra žmonių, kurie vartoja daug maisto papildų, tačiau jų mityba ir treniruotės nėra optimizuoti. Tai paprastai prilygsta daug švaistomų pinigų ir pastangų. Realybė tokia, kad papildai padės numesti svorio tik tuo atveju, jei jūsų mityba bus subalansuota, o geriausia- jei ir reguliariai treniruositės.

Atsižvelgus į visus šiuos punktus, tinkamai pasirinkti papildai kartu su subalansuota mityba gali labai stipriai paspartinti riebalų deginimą.

TOP 5 papildai lieknėjimui:

Žalioji arbata

Žaliosios arbatos ekstraktas yra vienas iš labiausiai išnagrinėtų ir ištirtų natūralių riebalų mažinimo papildų. Pagrindinis ingredientas yra antioksidantas EGCG (epigallocatechin galatas). Nors tai turi daug naudos sveikatai, ji taip pat yra labai geras natūralus medžiagų apykaitos stimuliatorius, didinantis termogenezę. Dėl to, papildydami mitybos racioną žaliosios arbatos ekstraktu, kasdien galite sudeginti daugiau kalorijų. Dėl šios daugelis žmonių dažnai geria žaliąją arbatą.

L-karnitinas

L-karnitinas yra aminorūgštis, kuri gali padėti sumažinti riebalų kiekį ir padidinti energijos lygį. Būdas, kaip veikia l- karnitinas, yra riebalų rūgščių transportavimas į mitochondrijas, kur energija naudojama kaip energija. Tiesą sakant, tai reiškia, kad per tam tikrą laikotarpį, kai jums trūksta energijos, jūsų kūnas galės naudoti daugiau sukauptų riebalų kaip energiją. Tai ilgainiui gali padėti Jums tapti lieknesniam.

Omega-3

Padidinti jautrumą insulinui yra vienas iš svarbiausių dalykų, siekiant numesti svorio ir sudeginti riebalų. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad Omega-3 turi tam potencialo- gali padėti padidinti jautrumą insulinui.

Skaidulų milteliai

Skaidulų milteliai gali padėti sumažinti riebalų kiekį įvairiais būdais, įskaitant:

Sumažintą potraukį saldumynams;

Padidintą jautrumą insulinui;

Pagerėjusį virškinimą;

Alkio kontrolę- kadangi skaidulos puikiai užpildo skrandį ir suteikia sotumo jausmą.

BCAA

BCAA nėra tiesioginis riebalų deginimo papildas, tačiau reikia atsiminti, kad norint optimizuoti riebalų praradimą, reikia išlaikyti kuo daugiau metaboliškai aktyvių audinių (t. y. raumenų). Tikėtina, kad metant svorį prarasite raumenų masės, todėl BCAA gali būti labai naudingos. Jos padės palaikyti raumenų baltymų sintezę ir sumažins katabolizmo (raumenų irimo) poveikį. Estetiniu požiūriu, išlaikydami daugiau raumenų audinio, atrodysite daug geriau, kai laikysitės dietos.

Naudojant BCAA, jūsų atsigavimas riebalų deginimo fazėje taip pat pagerės, o tai savo ruožtu turėtų pagerinti treniruočių efektyvumą.

Taigi, papildomai prijungti papildus svorio metimui/ papildus lieknėjimui gali būti labai stipriai į naudą, o jeigu reiktų patarimo renkantis- visuomet kreipkitės!